Przegląd tygodnia w Boguszowie-Gorcach, najważniejsze wydarzenia od 14.06 do 20.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Diana Tobor
Diana Tobor
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 14.06 do 20.06.2020
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 14.06 do 20.06.2020 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Boguszowa-Gorców, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 14.06 a 20.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gdzie głosować w Mieroszowie w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 1 tura”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Boguszów-Gorce od 14.06 do 20.06.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Gdzie głosować w Mieroszowie w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 1 tura

Sprawdź, gdzie głosować w Mieroszowie w 1 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 28.06.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Mieroszowie sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Jedlinie-Zdroju w 1 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w Jedlinie-Zdroju w 1 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 28.06.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Jedlinie-Zdroju sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w Boguszowie-Gorcach - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 1 turze?

Lista lokali wyborczych w Boguszowie-Gorcach, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 28.06.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 1 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 2GB/16GB czarny (AGASSI2W09ABLACK)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Tygodniowa prasówka 14.06-20.06.2020 Boguszów-Gorce: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Boguszowie-Gorcach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Boguszowie-Gorcach. Jak zagłosują mieszkańcy w 1. turze wyborów?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Boguszowie-Gorcach. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Boguszowa-Gorców? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Boguszowie-Gorcach w 2. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Podwodne miasta spełnieniem marzeń o Atlantydzie? Oto niezwykłe, zatopione ruiny. Niektóre z powrotem się wyłaniają!

Każdy z Was słyszał pewnie o Atlantydzie - mitycznej krainie, miejscu rozkwitu cywilizacji ludzkiej, tragicznie zniszczonej przez trzęsienia ziemi i pochłoniętej przez fale oceanu. Choć ruin miasta, opisywanego już przez Platona, nikt nigdy nie odnalazł, okazuje się, że podobnych miejsc jest na świecie więcej. Na skutek kataklizmów dziś znajdują się głęboko pod wodą, ściągając nurków i archeologów z całego świata. Oto zdjęcia niezwykłych, podwodnych miast i ich historie. Mury niektórych ponownie ujrzały światło dzienne!

📢 Niedługo Noc Świętojańska. W Czarnym Borze już wiją wianki!

W Czarnym Borze ruszyły dzisiaj rodzinne warsztaty świętojańskie. Organizatorzy z Biblioteki i Centrum Kultury zapraszają dzieci z rodzicami i dziadkami na wspólne wicie wianków oraz grę terenową.
Chętni powinni zgłaszać się pod numerem tel. 74 845 02 42. Zaplanowano zajęcia w grupach: pierwsza o godz. 11, druga o godz. 13, a trzecia o godz. 15.
Warsztaty odbędą się także 23 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Witkowie. Tam będą dwie grupy. Pierwsza zacznie zajęcia o godz. 11, a druga o godz. 13.
Przypomnijmy, że Noc Świętojańska ma miejsce w wigilię dnia św. Jana Chrzciciela, czyli z 23 na 24 czerwca.
Wiąże się z różnymi zwyczajami - skokiem przez ognisko czy puszczaniem przez panny wianków na wodę. Jeśli wianek wyłowi ukochany chłopak, to małżeństwo niebawem gwarantowane. Utonięcie wianka jest złą wróżbą.

📢 Debata prezydencka: MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Głuszyca: Dziewczynka pomogła we włamaniu, bo wujek ją okłamał

26-latek ukradł przedmioty służace do organizacji zawodów sportowych

📢 Menelowe plus, beton i mucha, czyli MEMY po debacie prezydenckiej. Internauci 19 czerwca wciąż komentują debatę w TVP

Wczorajsza debata prezydencka 2020 w TVP obrodziła... w MEMY. Zarówno eksperci, jak i internauci krytykują niski poziom debaty, tendencyjne pytania nie mające nic wspólnego z obecną sytuacją w kraju. Dla wielu jednak debata prezydencka była źródłem śmiechu, choć nieraz gorzkiego. Wzbudzonym emocjom ujście dają memy o debacie prezydenckiej. Co zapamiętamy najlepiej? Największym hitem debaty wydaje się być Menelowe Plus Stanisława Żółtka, ale nie przeszliśmy bez emocji także obok muchy na włosach Waldemara Witkowskiego czy "betonu" Mirosława Piotrowskiego. Zobaczcie najlepsze memy z debaty!

📢 W RWS dzielnic Biały Kamień i Konradów wręczono odznaki „Przyjaciel Dziecka"

Wyjątkowe odznaczenia, przyznawane przez TPD otrzymali lekarka i ksiądz

📢 Pożyczka 5000 zł. Tego terminu musisz pilnować, jeśli nie chcesz zwrócić zapomogi

Tarcza antykryzysowa zakłada, że przedsiębiorca, który prowadził działalność gospodarczą przed 1 marca 2020 r., może otrzymać niskooprocentowaną pożyczkę z Funduszu Pracy. Jeżeli dopełnimy odpowiednich formalności, pieniędzy nie trzeba będzie zwracać. Już niebawem umorzenie pożyczki stanie się prostsze.

📢 Oszukali banki żeby dostać kredyt. Wpadli - jeden po kilku latach, drugi po kilku miesiącach

Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wył;udzili kredyty podając nieprawdziwe informacje o sobie

📢 Piotr Rachwalski nie jest już prezesem wałbrzyskiego Aqua-Zdroju

Rada Nadzorcza Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „Aqua-Zdrój" podjęła uchwałę o odwołaniu Piotra Rachwalskiego prezesa zarządu spółki

📢 Uwaga! Dzisiaj pierwszy seans w kinie samochodowym w Wałbrzychu

Dzisiaj w Starej Kopalni obejrzymy film „Czwarta władza" bez wysiadania z auta

📢 Praca dodatkowa w czasach pandemii. Zobacz, gdzie najprędzej znajdziesz zatrudnienie

Praca dodatkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób bezrobotnych oraz pracowników, którym obniżono wymiar czasu pracy. Pojawia się pytanie, gdzie szukać zatrudnienia podczas pandemii. Sprawdziliśmy, które branże i stanowiska rekomendują firmy z branży HR oraz serwisy z ogłoszeniami o pracę.

📢 Budowa ogrodzenia domu – jak zrobić to zgodnie z prawem? Kiedy trzeba mieć pozwolenie na ogrodzenie?

Ogrodzenie domu na ogół nie wymaga zgłoszenia ani pozwolenia na budowę. Od tej reguły są jednak wyjątki, które trzeba znać.

📢 Jedlina-Zdrój: Od piątku rusza Park Aktywności „Czarodziejska Góra"

Znakomita informacja dla lubiących aktywność fizyczną

📢 Loty międzynarodowe wracają. Jakie są zasady przelotów? O czym pasażerowie powinni wiedzieć?

Od 17 czerwca wznawia się międzynarodowe loty pasażerskie. Są jednak pewne wyjątki – nie do wszystkich krajów Polacy mogą się już udać. Na razie Polacy mogą samolotami poruszać się po terytorium Unii Europejskiej. Poza tym nie wszystkie linie lotnicze wznawiają działalność. Międzynarodowy ruch lotniczy został wstrzymany na 3 miesiące ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2.

📢 Chcecie wybrać się nad wodę? Może nad zalew w Starych Bogaczowicach [ZOBACZCIE ZDJĘCIA]

Pogoda jest całkiem niezła. Jeśli chcecie poplażować gdzieś na słońcu, na świeżym powietrzu, to może wybierzecie się nad zalew w Starych Bogaczowicach. Z Wałbrzycha to bardzo niedaleko, a jest spokojnie, cicho. Ludzi tam niewiele, co podczas epidemii jest z pewnością zaletą. Kto zechce może np. pomoczyć nogi w wodzie. Można też powędkować, bo w zalewie roi się od ryb.

📢 Odszkodowanie za nudę w pracy. Sąd przyznał pracownikowi 40 tysięcy, bo miał... za mało obowiązków

To nie żart. Francuski sąd przyznał Frederikowi Desnardowi odszkodowanie w wysokości 40 tys. euro jako zadośćuczynienie za wpływ nudnej pracy na stan jego zdrowia. Mężczyzna miał zbyt mało obowiązków służbowych. Proces trwał cztery lata, a wyrok zapadł niedawno. Jak informuje serwis f5.pl, Desnard domagał się od firmy Interparfum sumy dziesięciokrotnie większej. O odszkodowaniu za nudną pracę informowały światowe media, m. in. The Guardian.

E-hulajnogi- nowe przepisy, koniec samowolki?

Wideo

Materiał oryginalny: Przegląd tygodnia w Boguszowie-Gorcach, najważniejsze wydarzenia od 14.06 do 20.06.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego - Boguszów-Gorce Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3