Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Oni mają szansę na finał wojewódzki! Pomóżmy, niech wygrają nasi!

red
Magdalena i Witold Drąg biznes
  Kategoria Biznes Powiat Wałbrzyski 
SMS pod nr 72355 o treści GB.144
Magdalena i Witold Drąg biznes Kategoria Biznes Powiat Wałbrzyski SMS pod nr 72355 o treści GB.144
Plebiscyt Osobowość Roku 2017 Gazety Wrocławskiej jest już na półmetku. Zaledwie kilka dni zostało, by zawalczyć o wygraną w finale. Losy zwycięzców etapu powiatowego są w Waszych rękach! Zatem do dzieła!

Walka o finał powiatowy była zacięta. Do ostatnich chwil na kandydatów przychodziły głosy Państwa poparcia. Dziękujemy za wszystkie. Dziękujemy też wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w plebiscycie. Zwycięzców wraz z numerami do głosowania zobaczycie w naszej galerii!

OSOBOWOŚĆ 2017 WAŁBRZYCH
I tak w Wałbrzychu sporą niespodzianką jest wynik w kategorii kultura. Tu pierwsza była Katarzyna Kłaczek. Aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu pokonała prowadzącego wcześniej Sławomira Kaczmarka, prezesa Stowarzyszenia „Gwarków”. W kategorii działalność społeczna i charytatywna zwyciężył znany naszym czytelnikom adwokat Jacek Jankowski, który ma już tytuły Osobowości Roku na swoim koncie. W kategorii samorządność bezapelacyjnym zwycięzcą był starosta Jacek Cichura, a w kategorii biznes po wyrównanej walce z prezesem strefy ekonomicznej Maciejem Badorą, zwyciężył Andrzej Zibrow, dyrektor spółki Coal Holding z Grupy Kapitałowej Balamara Resources Limited.

OSOBOWOŚĆ 2017 POWIAT WAŁBRZYSKI
Emocji nie zabrakło też w powiecie wałbrzyskim. Tam w kategorii kultura pierwsza była Monika Kulus, szefowa Centrum Kultury w Głuszycy. W kat. działalność społeczna i charytatywna zwyciężył Adam Jennings, radny Szczawna-Zdroju. W kat. samorządność i społeczność lokalna wygrał Krzysztof Kwiatkowski, wicestarosta powiatu wałbrzyskiego. W kat. biznes bezkonkurencyjni okazali się państwo Magdalena i Witold Drąg, właściciele ośrodka wypoczynkowego Sowia Grapa w Walimiu.
droga do finału!

W dniach 2-15 lutego zwycięzcy z każdego miasta i powiatu zmierzą się w wojewódzkim finale, w którym zachowując głosy zdobyte w powiatowym etapie plebiscytu, powalczą o tytuły Osobowości Roku 2017 województwa dolnośląskiego i dodatkowe, cenne nagrody. Koniec głosowania finałowego to 15 lutego, godz. 20.

Pod koniec lutego we Wrocławiu odbędzie się gala plebiscytu, na której zdobywcy tytułów Osobowość Roku 2017 w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu odbiorą piękne statuetki i dyplomy. Zachęcamy Państwa do głosowania i wsparcia swoich faworytów. Doceńmy to, co robią!

od 12 lat
Wideo

Umowa pomiędzy PKP a Budimexem

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boguszowgorce.naszemiasto.pl Nasze Miasto