18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Brave Kids 2014: Spotkanie informacyjne 6 kwietnia w Wałbrzychu

ELW
Brave Kids 2013
Brave Kids 2013 Materiały organizatorów
Pierwsi chętni wałbrzyszanie do ugoszczenia Brave Kids. Program cieszy się dużym zainteresowaniem, zgłaszają się kolejni wolontariusze. Chcesz dołączyć do projektu? Masz pytania? Przyjdź na spotkanie informacyjne 6 kwietnia.

Brave Kids 2014 już wkrótce

W klubie A'propos odbędzie się drugie spotkanie informacyjne dla rodzin chcących gościć młodych przedstawicieli różnych kultur i narodowości, którzy zawitają do Wałbrzycha
w połowie czerwca. To także dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej o projekcie. Poprzednie spotkanie wzbudziło entuzjazm wśród wałbrzyszan. Są już pierwsze zgłoszenia rodzin chcących gościć odważne dzieci.

- Brave Kids zmienia całe nasze życie. To niesamowite doświadczenie i wyjątkowa przygoda. Uczy nas budowania relacji, otwartości oraz wzajemnego szacunku. W trakcie programu ogromne znaczenie odgrywa dialog między dziećmi z zagranicy, a goszczącymi rodzinami i ich pociechami. W ten sposób wzajemnie się uzupełniamy i poznajemy nasze kultury – mówi Magdalena Sawicka, koordynator Brave Kids w Wałbrzychu.

Brave Kids to niezapomniane doświadczenie – przyznają rodziny goszczące dzieci
w czasie poprzednich edycji projektu. Program poprzez sztukę i warsztaty uczy otwartości, tolerancji i zrozumienia dla odmiennych kultur. Wałbrzych odwiedzą odważne dzieci z Zimbabwe, Indii, Grenlandii, Nepalu i Iranu. Jeśli chcesz, aby na dwa tygodnie zamieszkały w Twoim domu, przyjdź na spotkanie informacyjne lub napisz wiadomość na adres: [email protected]

Spotkanie organizacyjne – Brave Kids w Wałbrzychu
6 kwietnia 2014 r., godz. 16.00
Klub „Apropos”, ul. Wieniawskiego 82, Wałbrzych.
Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha!

od 7 lat
Wideo

Hokejowe Fudeko GAS Gdańsk chce się rozwijać

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boguszowgorce.naszemiasto.pl Nasze Miasto