Boguszów-Gorce: Ukradł w sklepie puszkę piwa i zaatakował ekspedientkę - ZDJĘCIA

KMP
49-latek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności
49-latek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności KMP w Wałbrzychu
Udostępnij:
Kara do nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 49-letniemu mężczyźnie, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów działających na terenie Boguszowa-Gorc.

Do zdarzenia doszło we wtorek (16 kwietnia) po godz. 15. w jednym ze sklepów działących przy ul. Sienkiewicza w Boguszowie-Gorcach. 49-letni mężczyzna ukradł puszkę piwa wartości kilku złotych, co zauważyła pracownica sklepu i zareagowała na popełniony przez mężczyznę czyn. Złodziej nie chciał jednak odpuścić i w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego alkoholu, uderzył kobietę ręką w twarz. Na szczęście w wyniku zdarzenia nic poważnego jej się nie stało.

– Zaalarmowani przez pokrzywdzoną policjanci z komisariatu w Boguszowie-Gorcach szybko udali się na miejsce zgłoszenia i jeszcze na terenie sklepu zatrzymali 49-latka. Podejrzanemu mężczyźnie za dokonanie kradzieży rozbójniczej grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu sprawca został tymczasowo aresztowany na okres 2 najbliższych miesięcy – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, rzecznik prasowy wałbrzyskiej policji.

Mięsożerni mężczyźni bardziej szkodliwi

Wideo

Dodaj ogłoszenie