MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Zobaczcie - oto najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

LEKARZ

Miejsce pracy:
Szpitalna 1, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Badanie lekarskie i kwalifikacja dawców do oddania krwi oraz jej składników.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
0.8
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
32
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.05.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 8 300 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Każda forma zatrudnienia.

Praca w godzinach: 7:00 do 14:35 w systemie równoważnym czasu pracy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
lekarz

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Aktywne Prawo Wykonywania Zawodu Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Pracodawca:
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Bolesława Chrobrego 31, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Katarzyna Gołek
Numer telefonu:
74 664 63 27
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwo pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
22.04.2024
Data aktualizacji:
22.04.2024
Data ważności:
21.05.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE