Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Vinesong w Filharmonii Sudeckiej

Mat. organizatora
Już 10 września, w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu wystąpi zespół Vinesong. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp jest BEZPŁATNY!

Już 10 września, w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu wystąpi zespół Vinesong. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp jest BEZPŁATNY!

Vinesong jest międzynarodową grupą misjonarzy, którzy służą Ewangelią poprzez uwielbienie i Słowo. Mieści się na obrzeżach Londynu w Anglii i podróżuje po całej kuli ziemskiej przez prawie jedenaście miesięcy każdego roku, docierając do 37 krajów na świecie. To jest trzecia z kolei wizyta Vinesongu w Polsce. Ostatnia miała miejsce 19 lat temu. Udają się co roku do Nigerii, by usługiwać na zgromadzeniu, gdzie przybywają miliony. To wydarzenie nosi nazwę Kongres Ducha Świętego.
Zespół usługuje od więzień aż po pałace, jak również na konferencjach i w Kościołach każdego rodzaju. Od ostatnich 22 lat prowadzi uwielbienie i oddaje chwałę na schodach Kapitolu podczas Narodowego Dnia Modlitwy w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone.
Vinesong był pierwszą chrześcijańską służbą muzyczną, która prowadziła posługę w ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone. Ponownie odbyli w ONZ osiem wizyt. Ponad 130 osób w budynku, jak również 16 ambasadorów i dyplomatów, oddało swe życie Jezusowi w czasie tych wizyt. Wiele z tych nawróconych osób uczestniczy w cotygodniowym studium biblijnym w przyziemiu ONZ.

Vinesong wydał łącznie 31 płyt CD. Niektóre z nich są po polsku, francusku, hiszpańsku, portugalsku, niemiecku, czesku i angielsku. Mogą prowadzić pełną usługę uwielbienia w 11 różnych językach. Założycielem i przywódcą Vinesongu jest Pastor John Watson, który pochodzi
z Zimbabwe, nauczał w wielu miejscach oraz na konferencjach i widział niezliczone tysiące tych, którzy w drodze ewangelizacji stali się narodzonymi na nowo chrześcijanami.
Pozostała część Zespołu pochodzi z różnych krajów. Pastor John przedstawi ich później w czasie programu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na boguszowgorce.naszemiasto.pl Nasze Miasto