Potknięcie koszykarzy Górnika Trans.eu w Poznaniu

Dariusz Gdesz (zdjecia z meczu z Biofarmem Basketem w Wałbrzychu)

Koszykarzom Górnika Trans.eu Wałbrzych zupełnie nie udał się mecz w Poznaniu. W przedostatnim pojedynku fazy zasadniczej sezonu I .ligi ulegli na wyjeździe Biofarmowi Basketowi 55:79.
Można było co prawda spodziewać się, że w tym starciu o zwycięstwo będzie trudno, Górnik Trans.eu w bieżacym sezonie przegrał z Biofarmem Basketem u siebie 70:72, ale rozmiary porażki trochę zaskakują.
Wałbrzyszanie, którzy zazwyczaj lepiej spisuja się w drugich połowach spotkań tym razem trzymali się nieźle przez dwie pierwsze kwarty. O trzeciej i czwartej części spotkania będą chyba woleli szybko zapomnieć.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Biofarm Basket Poznań 79:55 (15:13, 14:15, 26:12, 24:15)

Górnik Trans.eu: Wróbel 11, Kruszczyński 8, Glapiński 8, Niedźwiedzki 7, Spała 7, Ratajczak 6, Krzywdziński 4. Małecki 3, Durski 1