Polska Press Grupa z akcją #szczepiMYgminy! Razem z gminnymi władzami promujemy szczepienia przeciw COVID-19

Dorota Kania
Chcąc się zaszczepić, można skorzystać z mobilnych punktów szczepień. Obecnie w pełni zaszczepionych jest 43,81% mieszkańców Polski.
Chcąc się zaszczepić, można skorzystać z mobilnych punktów szczepień. Obecnie w pełni zaszczepionych jest 43,81% mieszkańców Polski. Malgorzata Genca/Polska Press
W odpowiedzi na Narodowy Program Szczepień, media Polska Press Grupy prowadzą akcję #szczepiMYgminy. Wiemy już, że – aby zapobiec czwartej fali – wszyscy musimy się zaangażować. Jako jedna z największych grup medialnych w Polsce czujemy się w obowiązku wspomóc włodarzy gmin w promocji szczepień.

Wszystkie ręce na pokład! – zależy nam na uświadamianiu Polakom, jak ważne jest zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi. Przez ostatnie półtora roku żyliśmy w wyjątkowo restrykcyjnych warunkach sanitarnych, większość z nas jest już zmęczona słuchaniem o kolejnej fali pandemii. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej osób zgłosiło się na szczepienia. To, co możemy zrobić to szeroko pojęta promocja szczepień. Z tego właśnie względu wychodzimy naprzeciw mieszkańcom i włodarzom gmin i zachęcamy ich do wzięcia udziału w naszej akcji. Wspólnie uchronimy się przed kolejną falą pandemii!

W serwisie #szczepiMYgminy udostępniamy użyteczne informacje o szczepieniach:

  • dane o liczbie szczepień w poszczególnych gminach,
  • informacje o liczbie szczepień w Polsce w porównaniu do reszty świata,
  • listę punktów szczepień w poszczególnych regionach,
  • artykuły dotyczące mobilnych punktów szczepień w województwach,
  • bloki z poradnikami na temat szczepień.

Wspieramy gminy w akcjach informacyjnych i promocyjnych, ale przede wszystkim odpowiadamy na wszelkie pytania nurtujące Czytelników – gdzie się zaszczepić w ich najbliższej okolicy, jak się przygotować do szczepienia i dlaczego nie warto się go obawiać.

Akcja #szczepiMYgminy jest objęta Patronatem Honorowym Premiera Mateusza Morawieckiego

#szczepiMYgminy

Gminy, które dołączyły do akcji:
Babiak, Bakałarzewo, Bartniczka, Bielawy, Blizanów, Brzozie, Brzozów, Bukowsko, Busko-Zdrój, Chełmiec, Chełmża, Chęciny, Chojnice, Chybie, Ciasna, Człopa, Czyżew, Dąbrowa Chełmińska, Dobra, Dobrcz, Dobroszyce, Drużbice, Dziadowa Kłoda, Dzierzgowo, Garbatka - Letnisko, Giby, Gielniów, Głogów, Gniewoszów, Godzianów, Godziesze Wielkie, Goniądz, Gostycyn, Goszczanów, Granowo, Grodków, Gryfino, Janów, Jastrzębia, Jeżewo, Jędrzejów, Kamienica Polska, Kamieniec Ząbkowicki, Kaźmierz, Kcynia, Kiszkowo, Kleszczów, Klonowa, Kłomnice, Kolsko, Kołczygłowy, Koło, Komorniki, Koniecpol, Końskie, Koszęcin, Kowala, Krasiczyn, Krasocin, Krypno, Krzywcza, Krzyż Wielkopolski, Kunów, Kuślin, Lelis, Lipno, Lubawka, Lubień Kujawski, Łobżenica, Łodygowice, Mały Płock, Manowo, Miasto Stargard, Miasto Świnoujście, Miedzichowo, Miejsce Piastowe, Miejska Wągrowiec, Miejska Żory, Mieroszów, Międzybórz, Mirów, Mniszków, Mogilno, Mokrsko, Mońki, Morzeszczyn, Mrocza, Myszyniec, Narew, Nowe Warpno, Nowinka, Nowiny, Nurzec-Stacja, Oborniki Śląskie, Oborniki, Oleśnica, Olszówka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Przyłęk, Pakosław, Papowo Biskupie, Pęcław, Piekoszów, Pilchowice, Sławków, Poświętne, Przerośl, Racibórz, Radomin, Radzanów, Resko, Rogowo, Rogoźno, Rojewo, Ruda Maleniecka, Ryczywół, Ryńsk, Siemkowice, Sieraków, Skarżysko-Kamienna, Skoroszyce, Sokoły, Stary Sącz, Staszów, Strzegom, Subkowy, Suchedniów, Supraśl, Suwałki, Szczerców, Szemud, Szepietowo, Szydłowo, Śrem, Świecie nad Osą, Tarnowskie Góry, Tarnówka, Trąbki Wielkie, Trzcianne, Trzebielino, Trzebownisko, Turośń Kościelna, Ustronie Morskie, Warka, Warlubie, Wieleń, Wielgie, Wielichowo, Wieliczka, Wielka Nieszawka, Wielopole Skrzyńskie, Wijewo, Wilkowice, Wińsko, Wisznia Mała, Witonia, Władysławowo, Wolanów, Wolin, Wolsztyn, Woźniki, Wronki, Zawady, Zbiczno, Zblewo, Zbrosławice, Żelazków.

Do akcji dołączyły również:
Gmina Brzeziny z siedzibą w Brzezinach, Gmina i Miasto Koziegłowy, Gmina i Miasto Stawiszyn, Gmina Miasta Lipna, Gmina Miasta Sopotu, Gmina Miejska Świdnik, Gmina Starcza - Urząd Gminy w Starczy, Gmina Szubin i Urząd Miejski w Szubinie, Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Lubuski Urząd Wojewódzki, Małopolski Urząd Wojewódzki, Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, Miasto Będzin, Miasto Bielsko-Biała i Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Miasto Czeladź, Miasto Gniezno, Miasto Puszczykowo, Miasto i Gmina Bierutów, Miasto i Gmina Buk, Miasto i Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Skępe, Miasto i Gmina Szamotuły, Miasto i Gmina Wysoka, Miasto Malbork, Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach, Urząd Gminy Janów, Urząd Gminy w Adamówce, Urząd Gminy w Wielowsi, Urząd Miasta Imielin, Urząd Miejski w Kole, Urząd Miejski w Lubrańcu.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji #szczepiMygminy!

Zobacz również:

Tajemnica Marchewki

Wideo

Materiał oryginalny: Polska Press Grupa z akcją #szczepiMYgminy! Razem z gminnymi władzami promujemy szczepienia przeciw COVID-19 - Polska Times

Dodaj ogłoszenie