2 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jacek Smarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Miejsce pracy:
Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1. dekretowanie i księgowanie dokumentów,
2. prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
3. przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
4. współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS),
5. przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
6. potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
7. prowadzenie kasy głównej Teatru,
8. gromadzenia i przechowywania dowodów księgowych w sposób zabezpieczający je przed niedozwolonymi zmianami, nieupoważnionym rozpowszechnianiem, uszkodzeniem lub zniszczeniem,
9. bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.

II. Współpraca z Główną Księgową w zakresie:
1. opracowywania planów i sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
2. przygotowywania planów finansowych,
3. sporządzania sprawozdawczości podatkowej i statystycznej;

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1

Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.02.2022
Data zakończenia pracy:
30.04.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 800 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
księgowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

średnie branżowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
1. spełnienie jednego z poniższych warunków w zakresie wykształcenia i doświadczenia: a) ukończone ekonomiczne jednolite studia o kierunku: finanse i rachunkowość oraz posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości, b) ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna (kierunek: finanse i rachunkowość) i posiadanie co najmniej 6-letniej praktyki w księgowości, 2. niekaralność; 3. mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości i finansów instytucji kultury; 4. znajomość aktualnych regulacji ZUS, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz znajomości polskiej ustawy o rachunkowości; sprawozdawczości finansowej; 5. umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych; mile wdziana znajomość programu SOFTAR; 6. rzetelność, sumienność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność; 7. wysokie standardy etyczne; 8. inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu potencjalnych problemów; 9. zdolności organizacyjne, myślenie strategiczne i otwartość na zmiany; 10. umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem; 11. umiejętność budowania relacji z zespołem i podmiotami zewnętrznymi.

Pracodawca:
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Sylwia Raźna - Mazur
Numer telefonu:
74 666 73 42
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1