MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Karol Makurat (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy:
58-350 Rybnica Leśna 56, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
opieka i pielęgnacja nad osobą chorą i niesamodzielną

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
15.11.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 040 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
opiekun osoby starszej

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
Centrum Pielegnacyjno-Rehabilitacyjne JANTAR-MED

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Romana Dmowskiego 22/11, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Numer telefonu:
728 841 182
Język aplikacji:
polski

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
2