2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)! Zobaczcie!

KIEROWCA (PRACE INTERWENCYJNE FEDS 2023 - UZUPEŁNIENIE STANU ZATRUDNIENIA)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
30.03.2024
Data zakończenia pracy:
12.12.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 300 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu dostawczego

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Wałbrzych

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
748407300
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
skierowanie + CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
21.03.2024
Data aktualizacji:
22.03.2024
Data ważności:
04.04.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE