2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

POMOC KUCHENNA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY POWER - UZUPEŁNIENIE STANU ZATRUDNIENIA)

Miejsce pracy:
Szczawno-Zdrój, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z umową

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
02.02.2024

Data zakończenia pracy:
10.10.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomoc kuchenna

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 r.ż. zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 840 73 00
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
02.02.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
29.02.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE