Wybierz region

Wybierz miasto

  Kellys Enduro MTB Series. Finałowe ściganie w Mieroszowie

  Hala Sportowa w Mieroszowie
  Mieroszów, ul. Hoża/4, +48 50 318 40 85

  Sobota, 30 września

  • Brak informacji o cenie

  Już w najbliższą sobotę 30 września odbędzie się ostatnia edycja zawodow „Kellys Enduro MTB Series”. W roli sponsora i partnera technicznego zadebiutuje na niej marka RYOBI.

  Jesienna aura opanowała całą Polskę, jednak najbliższy weekend ma być ciepły i słoneczny. Przy takiej pogodzie strome gory otaczające Mieroszow, z licznymi singlami pozwolą na niezapomnianą jazdę. Jest tam wiele kapitalnych ścieżek, ktore tylko czekają na rowerową eksplorację. Spotkacie tam rownież odcinki pokryte tonami melafiru. A to wszystko na sześciu odcinkach specjalnych no i oczywiście w formule on-sight, czyli bez wcześniejszej znajomości trasy. Aby możliwe było przeprowadzenie zawodow w takich okolicznościach niezbędne jest odpowiednie wsparcie. Od początku przygotowań do imprezy mogliśmy liczyć na pomoc ze strony Gminy Mieroszow i Mieroszowskiego Centrum Kultury oraz Nadleśnictwa Wałbrzych. Ponadto wysprzątanie tras możliwe było dzięki podjęciu wspołpracy z marką RYOBI – producentem oferującym szeroką gamę bezprzewodowych, przewodowych i warsztatowych narzędzi elektrycznych. Przekazane kosy sprawdziły się wyśmienicie, podczas udrożnienia przebiegu kilku fajnych ścieżek – mowi Grzegorz Miedziński, organizator cyklu wyścigow. Nowy sponsor zapewni rownież myjkę wysokociśnieniową.

  Przebieg całej rywalizacji sprawdzi nie tylko umiejętności techniczne, ale rownież kondycję uczestnikow. W sumie zaplanowanych jest 6 odcinkow specjalnych, cała trasa z dojazdowkami liczyć będzie ok. 45 kilometrow, a w tym blisko 1700 metrow przewyższeń na podjazdach. Bufet zapewniony przez markę OSHEE, znajdować się będzie na mecie OS3, zaś posiłek regeneracyjny serwowany będzie na mecie OS6. Bazą zawodow będzie hala sportowa przy ul. Hożej, skąd uczestnicy ruszą na trasę.

  Zatem już w sobotę wszystko rozstrzygnie się w Mieroszowie. Tutaj poznamy triumfatorow klasyfikacji generalnej. Na zwycięzcow czekać będzie jak zwykle wiele atrakcyjnych nagrod m.in. zegarki Suunto, kaski TSG, sztyce regulowane Spinner, tarcze hamulcowe i gripy Cloud Perform, plecaki i ochraniacze Endura, opony Maxxis, okulary Julbo, powerbanki i ładowarki Varta, zębatki HCC, gripy Hope, Airshot, maski antysmogowe Respro, pokrowce na koła od IZI Sport, voucher do Bike Stacji Kozioła i na serwis u Bike Doctora, czy w końcu bony na produkty Deuter i Force. Zakończenie imprezy wraz z wieczorną biesiadą planowane jest na Gorze Parkowej.

  Harmonogram:

  29 września 2017 (piątek)

  - biuro zawodow (17:00 - 22:00) - odbior pakietow startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorow) - hala sportowa w Mieroszowie (ul. Hoża 4)

  30 września 2017 (sobota)

  - biuro zawodow (7:00 – 8:00) - odbior pakietow startowych (nr startowy, chip, prezenty od sponsorow) - hala sportowa w Mieroszowie (ul. Hoża 4)

  - Odprawa techniczna (8:15)

  - Wyjazd pierwszej grupy startowej (8:30) - odbior map i aktywacja chipow

  - Wyjazd kolejnych grup startowych

  - 15:00 - 17:30 - wydawanie posiłku regeneracyjnego na mecie OS 6 (rynek w Mieroszowie)

  - Dekoracja zwycięzcow (18:30) - Gora Parkowa w Mieroszowie

  - Po dekoracji wspolny grill i podsumowanie całego sezonu

  1 października 2017 (niedziela)

  - zapraszamy na zwiedzanie okolic – oczywiście na rowerach

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]