Wybierz region

Wybierz miasto

  GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE W BOGUSZOWIE-GORCACH - 11 maja

  Obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej nr 1
  Boguszów-Gorce, ul. Szkolna/3

  09:00 - 16:00 Sobota, 11 maja

  • Brak informacji o cenie

  11 maja odbędzie się w Boguszowie - Gorcach V ogolnopolski rajd rowerowy dla fanow kolarstwa!

  W maju kontynuujemy nasze „wysokogorskie” zmagania, wobec czego na rajd w woj. dolnośląskim zapraszamy w Sudety Wałbrzyskie! Bez wątpienia jest to jedna z najpiękniejszych tras, jakie udało nam się do tej pory przygotować – a przy tym baaardzo wymagająca. Spotykamy się w Boguszowie-Gorcach, tuż pod Rynkiem i Ratuszem, ktore szczycą się mianem najwyżej położonych w Polsce. Tym samym nie zabraknie bajecznych krajobrazow, a w sieci okolicznych drog nowiutkich asfaltow, położonych ledwie w 2018 r.

  Uroku zabawie doda też fakt, że niektore odcinki będą wąziutkie i ciaśniutkie – w sam raz na mocno rozciągnięty sznureczek zapalczywie pedałujących pod gorkę harcownikow. Jednocześnie jednak przestrzegamy przed popuszczaniem fantazji na zjazdach – raz, że jedziemy w ruchu otwartym i z naprzeciwka zawsze może wyłonić się samochod czy inny pojazd, a dwa, że rozwijanie wysokich prędkości na nieznanych drogach jest bardzo ryzykownym pomysłem. Wiara we własne umiejętności zjazdowe oczywiście jest potrzebna, ale szanse na „odrobienie cennych sekund” tak naprawdę są iluzoryczne i błahe w porownaniu z czasem zyskanym lub straconym na podjazdach.

  Jeśli wersja 119 km / 1.700 m przewyższenia wyda się komuś zbyt poważnym wyzwaniem, będzie można skorzystać z wersji skroconej do 86 km i pozbawionej największych trudności.

  Plan i opis trasy, a także szczegoły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować.

  Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569.
  Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/dolnośląskie
  Plan trasy: www.strava.com/routes/16873107
  Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/17228909

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy potrafiłbyś żyć w małym miasteczku? [QUIZ]