Horror ze szczęśliwym zakończeniem w Prudniku

Dariusz Gdesz (zdjęcia ilustracyjne)

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali kolejny mecz w I lidze. Tym razem pokonali na wyjeździe 87:84 Pogoń Prudnik. Było to piąte zwyciestwo wałbrzyszan na sześć rozegranych spotkan.
Mecz w Prudniku zaczęli od wygrania pierwszej kwarty 21:18. W drugiej górą byli gospodarze, którzy przez moment prowadzili nawet 39:31. Ostatecznie jednak w połowie pojedynku był remis 42:42.
Później trwała wyrównana walka, ale w ostatnich miutach decydujące punkty zdobywali koszykarze Górnika Trans.eu.

Następny mecz wałbrzyszanie rozegrają w sobotę, 9 listopada we własnejh hali. Zmierzą się wtedy o godz. 17 z Miastem Szkła Krosno.

Pogoń Prudnik – Górnik Trans.eu Wałbrzych 84:87 (18:21, 24:21, 20:15, 21:30)

Pogoń: Mordzak 19, Mroczek-Truskowski 16, Pisarczyk 11, Suliński 11, Nowakowski 9, Sanny 9, Sroka 4, P. Garwol 2, Salamonik 2.

Górnik Trans.eu: Kulka 19, Pieloch 16, Jakóbczyk 11, Cechniak 9, Wróbel 9, Glapiński 7, Durski 5, Ratajczak 5, Zywert 4 ,Koperski 2.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe