Górnik Wałbrzych nie dał rady wiceliderowi ze Żmigrodu!

Paweł Gołębiowski
Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie 0:2 z Piastem Żmigród
Piłkarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie 0:2 z Piastem Żmigród Paweł Gołębiowski
Piłkarze IV-ligowego Górnika Wałbrzych mają za sobą trudny i niestety przegrany 0:2 mecz z wiceliderem tabeli – Piastem Żmigród. Wałbrzyszanie podejmowali niedawnego III-ligowca na swoim boisku w sobotę, 25 marca.

Górnik, który jest beniaminkiem i stara się utrzymać w tej klasie rozgrywkowej, walczył ambitnie, ale przewaga gości od początku meczu była wyraźna.
W efekcie pierwszą bramkę dla Piasta zdobył w 37. minucie Patryk Łukaszewski, a wynik ustalił w 87. minucie Marcin Gołębiowski.

Górnik nie znalazł sposobu, żeby pokonać bramkarza gości, tym bardziej, że w zespole trenera Marcina Domagały zabrakło najskuteczniejszych strzelców: Damiana Chajewskiego i Adama Niedźwiedzkiego.

Wałbrzyszanie przystąpili do meczu z Piastem w składzie: Szymon Stec, Dariusz Michalak, Sławomir Orzech, Maciej Mazanka, Kevin Luiz Goncalves, Adam Czornij, Piotr Krawczyk, Marcel Rewers, Konrad Korba, Cirineu Andrade Silva Aldeir, Oskar Nowak.
W rezerwie byli: Sebastian Kubiak, Moreno Pagan Daniel, Marcin Kobylański, Dawid Rosicki, Oktawian Greiner.

Następny mecz Górnik rozegra już w środę, 29 marca o godz. 17, na wyjeździe z Sokołem Marcinkowice, a 1 kwietnia zmierzy się u siebie o godz. 17 z Baryczą Sułów.