Boguszów-Gorce: Pijany kierowca uszkodził swoim samochodem dwa zaparkowane pojazdy (ZDJĘCIA)

KMP
Pijany kierowca został zatrzymany przez jednego z mieszkańców Boguszowa-Gorc, który wezwał na miejsce patrol policji
Pijany kierowca został zatrzymany przez jednego z mieszkańców Boguszowa-Gorc, który wezwał na miejsce patrol policji KMP w Wałbrzychu
Udostępnij:
Policjanci zatrzymali 56-letniego kierowcę, który manewrując pojazdem uszkodził dwa zaparkowane samochody. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (2 grudnia) przed godz. 6 na Rynku w Boguszowie-Gorcach. Kierowcę próbującego nieudolnie zaparkować swój samochód i uszkadzającego zaparkowane pojazdy, zauważył jeden z mieszkańców, odebrał mu kluczyki pojazdu i wezwał na miejsce policję.

– Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu po przyjeździe do Boguszowa-Gorc wykonali badanie na zawartość alkoholu, które wykazało u sprawcy kolizji 2,32 promila w organizmie. Policjanci zatrzymali 56-latka i odebrali mu prawo jazdy za pokwitowaniem – mówi sierż. szt. Marcin Świeży, rzecznik prasowy wałbrzyskiej policji. – Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości oraz doprowadzenie do kolizji drogowej podejrzanego czeka sprawa sądowa. 56-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Dodaj ogłoszenie