Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

1 Listopada: parkingi, zmiany w ruchu, dojazd na cmenatrze

Redakcja
Niezbędnik na 1 i 2 listopada: Jak dojechać na cmentarze, gdzie zaparkować, które drogi będą zamknięte?

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU OBOWIĄZUJĄCE
OD 31.10.2014r. DO 02.11.2014r.

Od 31.10.2014r. do 02.11.2014r. obowiązywać będzie następująca zmiana w organizacji ruchu:

ul. Sikorskiego:
odcinek między ul. Przemysłową i Moniuszki: na wydzielonych pasach ruchu od skrzyżowania z ul. Przemysłową oraz od skrzyżowania z ul. Moniuszki na skrajnych pasach przy chodnikach zostaną wyznaczone miejsca postojowe.

odcinek między ul. Skarżyską a skrzyżowaniem z ul. Przemysłową -Beethovena: w porozumieniu z Wykonawcą robót budowlanych na ul. Sikorskiego, zostanie udostępniona zachodnia jezdnia z przeznaczeniem na parking. Po obu stronach jedni zostaną wyznaczone miejsca postojowe, dla ruchu pojazdów samochodowych pozostanie pas środkowy jako jednokierunkowy. Wjazd na parking odbywać się będzie od skrzyżowania z ul. Skarżyską (kierunek Sobięcin) oraz łącznicą prowadzącą od ul. 1 Maja.

Od 1.11.2014r. do 02.11.2014r. obowiązywać będą następujące zmiany w organizacji ruchu:

ul. Przemysłowa: obowiązywać będzie zakaz ruchu z wyłączeniem zaopatrzenia, TAXI i mieszkańców ul. Przemysłowej dla tych pojazdów na ul. Przemysłowej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od pl. Na Rozdrożu do ul. Sikorskiego,

- obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania, pojazd pozostawiony w godzinach 8.00-18.00 zostanie usunięty na koszt właściciela

- na ul. Przemysłowej przed skrzyżowaniem z ul. Sikorskiego zostanie wprowadzony nakaz jazdy w prawo.

ul. Pułaskiego: obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem taksówek. Odcinek między cmentarzami będzie trwale

wygrodzony, nie będzie możliwy dojazd do Cmentarza przy parafii Św. Barbary od strony ul. Pułaskiego.

ul. Moniuszki: po stronie byłego Komisariatu, na odcinku od Komisariatu do skrzyżowania z ul. Sikorskiego, zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania, na nieużytkowanym chodniku na ul. Moniuszki oraz na odcinku od skrzyżowania z ul. Południową do skrzyżowania z ulicą Sikorskiego będzie można parkować.

ul. Wyszyńskiego: na odcinku od skrzyżowania z ul. Piętnastolecia do skrzyżowania z ul. Broniewskiego będzie wprowadzony zakaz zatrzymywania, po stronie Kościoła przy ul. Wyszyńskiego na odcinku od ul. Wrocławskiej do Broniewskiego będzie można parkować.

ul. Żeromskiego: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na odcinku od ul. Chałubińskiego do ul. Bema.

ul. Wańkowicza: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na odcinku od ul. Duboisa do ul. Bema po jednej stronie jedni, po drugiej stronie jezdni zostaną wyznaczone miejsca postojowe.

ul. Piaskowej: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na całej długości drogi. Ulica będzie otwarta dla ruchu do czasu zapewnienia przejezdności. W przypadku wystąpienia utrudnień w ruchu ulica Piaskowa zostanie zamknięta dla ruchu przez Straż Miejską.

ul. Cmentarna: obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania na całej długości drogi.

ul. Poznańska: na drodze dojazdowej do cmentarza obowiązywać będzie zakaz ruchu w obu kierunkach z wyłączeniem taksówek.

1 listopada autobusy komunikacji miejskiej kursować będą wg rozkładu jazdy ważnego w dni robocze z wyjątkiem linii nr 4, która kursować będzie według specjalnego rozkładu jazdy (zwiększenie liczby kursów). Rozkład jazdy linii nr 4 w załączeniu.

O bezpieczeństwo mieszkańców dbać będzie Straż Miejska, jak i Policja.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na boguszowgorce.naszemiasto.pl Nasze Miasto