Pięć setów i porażka Chełmca Wodociągów Wałbrzych!

Paweł Gołębiowski
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych stoczył wyrównany pojedynek z drużyną Silesia Volley Mysłowice Paweł Gołębiowski
Nie mają ostatnio szczęścia siatkarki II-ligowego Chełmca Wodociągów Wałbrzych. Podopieczne trenera Marka Olczyka kilka dni temu przegrały w Twardogórze z 1:3 (25:22, 26:28, 11:25, 21:25) z drużyną Młody Volley Wrocław, a w sobotę, 9 marca uległy na swoim boisku 2:3 zespołowi Silesia Volley Mysłowice.

W meczu z zespołem z Wrocławia zdecydowanie słabsze od rywalek były tylko w jednym, trzecim secie. Jeszcze bardziej wyrównany pojedynek stoczył Chełmiec Wodociągi z ekipą z Górnego Śląska. Po przegraniu pierwszego seta 19:25, w drugim wałbrzyszanki były górą 26:20, a w trzecim triumfowały 25:15. Niestety w czwartej partii nie przypieczętowały zwycięstwa – uległy 23:15 i do wyłonienia zwycięzcy konieczny był tie-break. Niestety Chełmiec Wodociągi piątego seta przegrał 11:15.