Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych walczyli do końca - skutecznie!

Paweł Gołębiowski
Paweł Gołębiowski (zdjęcia z meczu Górnik Trans.eu - Pogoń w Wałbrzychu)

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych walczyli do końca i wygrali 88:87 wyjazdowy mecz z Pogonią Prudnik. Był to pojedynek pierwszej kolejki I ligi koszykarzy, w 2019 roku.
Spotkanie zaczęło się pomyślnie dla gospodarzy, którzy chcieli wziąć rewanż za porażkę w Wałbrzychu 76:82 ze starcia inaugurującego rozgrywki.
Pogoń po trzech kwartach prowadziła jeszcze 72:61, Górnik Trans.eu wygrał jednak ostatnią kwartę 27:15 i mógł cieszyć się ze zgarnięcia kompletu punktów.

Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych 87:88 (22:21, 31:17, 19:23, 15:27)

Górnik Trans.eui: Niedźwiedzki 23, Małecki 17, Glapiński po 17, Ratajczak 13, Kruszczyński 7, Durski 5, Wróbel 3, Spała 2, Krzywdziński 1.